Wynajem długoterminowy samochodów • Warszawa • AUTOLUX

Wynajem długoterminowy samochodów – Warszawa

Długoterminowy wynajem samochodów w Warszawie

Warszawa to miasto dynamicznie rozwijającego się biznesu – to tutaj powstają liczne startup’y, które w błyskawicznym tempie zdobywają rynek. Zarówno doświadczeni, jak i początkujący przedsiębiorcy wiedzą, że o skuteczności biznesu decyduje bardzo wiele różnorodnych czynników, a jednym z nich jest samochód firmowy – niezbędny w każdym niemalże biznesie, niezależnie od branży i specyfiki prowadzonej działalności. Samochód firmowy dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność może być znacznym kosztem. Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze swojej własnej floty aut, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza wypożyczalnia prowadzi długoterminowy wynajem samochodów w Warszawie, ale i na terenie całego kraju.

Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich, którym niezbędny jest samochód na dłuższy okres, lecz nie chcą wiązać się kredytem lub umową leasingu. Długoterminowy wynajem samochodów to opcja wygodna i niedroga, zyskująca sobie coraz szersze grono zwolenników.

Jetta 3
passat 2

Nasza oferta długoterminowego wynajmu samochodów w Warszawie

Wypożyczalnia samochodów Autolux dostosowuje ofertę do oczekiwań i stale rosnących wymagań Klientów. Wybierając długoterminowy wynajem samochodów w naszej firmie mają Państwo pewność, że zostanie ona dostosowana do Państwa potrzeb, możliwości i preferencji. Naszym Klientom gwarantujemy profesjonalną obsługę, atrakcyjne warunki współpracy i ofertę skonstruowaną według najlepszych standardów.

Prowadzony przez Autolux w Warszawie długoterminowy wynajem samochodów  pozwala eksploatować auto bez kłopotów oraz dodatkowych, nieprzewidzianych kosztów. W naszej flocie posiadamy samochody osobowe i mikrobusy, zarówno auta kompaktowe i oszczędne, jak i pojazdy luksusowe, które zagwarantują Twojej firmie najlepszy, profesjonalny wizerunek. Wszystkie samochody są nowe, komfortowo i nowocześnie wyposażone. Posiadają wszystkie niezbędne dla bezpieczeństwa przeglądy i pakiet ubezpieczeń – OC, AC i NNW z całodobowym Assistance. Nasze auta zapewniają komfort zarówno w jeździe miejskiej, jak i w dalekich trasach.

Umowa długoterminowego wynajmu samochodów – Warszawa

Jeśli rozważają Państwo długoterminowy wynajem samochodów w Autolux, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej – odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, a także przygotujemy ofertę maksymalnie dopasowaną do Państwa oczekiwań i specyfiki prowadzonego biznesu. W razie potrzeby pomożemy wybrać najbardziej odpowiedni pojazd i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania – posiadamy duże doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z Klientami. Po ustaleniu warunków podpisujemy umowę na czas określony. Miesięczna rata wynajmu jest stała, a dzień płatności dopasujemy do Państwa preferencji.

Imię*

Nazwisko*

Email*

Telefon

Wiadomość