Wynajem średnioterminowy Warszawa

WYNAJEM ŚREDNIOTERMINOWY WARSZAWA

Wynajem średnioterminowy to rozwiązanie łączące zalety wynajmu krótko i długoterminowego. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z Warszawy i okolic, którzy potrzebują samochodu na okres co najmniej jednego miesiąca, jednak nie dłużej niż dwa lata.

Decydując się na skorzystanie z usług AUTOLUX, możesz mieć pewność, że w trakcie trwania umowy cena wynajmu auta pozostanie niezmienna i atrakcyjna. W razie potrzeby oferujemy również możliwość przedłużenia okresu wypożyczenia wybranego pojazdu o określoną ilość czasu.

AUTOLUX – SZEROKI WYBÓR NOWYCH SAMOCHODÓW

Podpisując z nami umowę, możesz wypożyczyć samochody takich marek, jak Toyota, BMW, Renault, Volvo, Audi czy Mercedes. Wszystkie nasze pojazdy są nowe, objęte gwarancją i sprawne techniczne, dzięki czemu zapewniają bezpieczną, komfortową jazdę.

Samochody są w pełni ubezpieczone (OC, AC, NNW) i bogato wyposażone: klimatyzacja, poduszki powietrzne, komputer pokładowy, elektryczne lusterka i szyby itd. Udogodnienia mogą się różnić w zależności od modelu auta.

WYNAJEM  ŚREDNIOTERMINOWY – DLA KOGO?

Wynajem średnioterminowy to doskonałe rozwiązanie dla mieszkańców Warszawy, którzy chcą wygodnie i szybko przemieszczać się z jednego punktu docelowego do drugiego, jednak nie posiadają własnego auta bądź z jakiegoś powodu nie mogą z niego korzystać. To również dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy zatrudniają nowych pracowników lub tworzą kolejne miejsca zatrudnienia.

ZALETY WYNAJMU ŚREDNIOTERMINOWEGO

Wynajmując samochód, nie musisz się martwić o przegląd, wymianę opon czy ubezpieczenie. Również w przypadku ewentualnej kolizji, wszelkimi formalnościami zajmie się nasza wypożyczalnia. Dlaczego jeszcze warto się zdecydować na wynajem średnioterminowy w AUTOLUX? Oferujemy:

  • atrakcyjną cenę wynajmu,
  • szybką realizację zamówienia,
  • możliwość zakupu pojazdu po wygaśnięciu umowy,
  • podstawienie i odbiór auta w dowolnym miejscu na terenie całej Polski,
  • minimum formalności,
  • przejrzyste warunki współpracy,
  • całodobową obsługę przez 365 dni w roku (również w niedziele i święta).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu średnioterminowego.

GWARANTUJEMY NAJLEPSZE CENY NA RYNKU

Oferujemy kompleksowe usługi :

Mazda 2 wynajem