Wypożyczalnia samochodów Modlin

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Warszawie

Wszystkim planującym wizytę w stolicy Polski, czy to w celach turystycznych, czy biznesowych, oferujemy profesjonalne usługi naszej wypożyczalni aut, która potrafi sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Wypożyczalnia samochodów Autolux, posiadająca już filię w Warszawie, oferuje wynajem nowych, sprawnych i w pełni bezpiecznych aut, które podstawiamy w najdogodniejsze dla Państwa miejsce – na lotnisko Modlin, pod którykolwiek z hoteli czy na wybrany parking.

Lotnisko Modlin to jeden z najszybciej rozwijających się terminali lotniczych w naszym kraju. Obsługuje w głównej mierze loty krótkiego i średniego zasięgu tanich linii lotniczych oraz loty czarterowe do wielu europejskich miast. Co roku obsługiwana jest tu coraz większa liczba pasażerów, którzy oczekują wygodnych usług transportowych. Naprzeciw tym wymaganiom wychodzi wypożyczalnia samochodów Autolux, docierając ze swoimi usługami do Warszawy, między innymi na lotnisko Modlin – wygodny i szybki środek transportu jest tu niezwykle pożądany, gdyż terminal oddalony jest o całe 35 kilometrów od Śródmieścia. Komfort użytkowania samochodu osobowego nie daje się porównać z niewygodami komunikacji miejskiej, dlatego coraz większa liczba podróżnych wybiera nasze usługi.

Wypożyczalnia samochodów Modlin

Oferta naszej wypożyczalni aut

Wypożyczalnia samochodów Autolux działa w branży od wielu lat – wiemy, jakie są potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, dlatego stworzyliśmy dla Państwa kompleksową, atrakcyjną ofertę i przygotowaliśmy bardzo elastyczne warunki współpracy. Nasi Klienci mogą zamówić samochód telefonicznie lub za pomocą systemu rezerwacyjnego, a następnie odebrać go w dogodnym dla siebie punkcie – coraz częściej jest to właśnie lotnisko Modlin. Nasza wypożyczalnia samochodów robi wszystko, aby wizyta w Warszawie okazała się udana i owocna.

Wynajem samochodu osobowego to rozwiązanie proste, niedrogie, coraz bardziej popularne wśród podróżnych. Dzięki samochodowi na wyłączność będziecie Państwo mogli szybko przemieszczać się po stolicy, ale i po całym kraju, błyskawicznie załatwiając zaplanowane sprawy. Gwarantujemy ekspresową obsługę, błyskawiczne załatwienie wszystkich formalności i konkurencyjne ceny naszych usług. Posiadamy rozbudowaną flotę samochodów – od małych aut idealnych do jazdy po mieście, po luksusowe pojazdy spełniające wymagania najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie pojazdy posiadają najaktualniejsze przeglądy i pełen pakiet ubezpieczeń – OC, AC, NNW z 24-godzinnym Assistance. Nasze auta są nowocześnie i komfortowo wyposażone.

Jak wynająć samochód w Autolux?

Aby zamówić samochód na lotnisko Modlin czy w jakikolwiek inny punkt w Warszawie wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub zarezerwować auto w systemie rezerwacyjnym. Wypożyczalnia samochodów Autolux służy Państwu fachową poradą przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Świadcząc usługi wynajmu samochodów przez wiele lat zdobyliśmy duże doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi Klientami – pomożemy Państwu wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie. Więcej informacji na temat wypożyczalni na terenie Warszawy możecie Państwo znaleźć pod tym linkiem.

Imię*

Nazwisko*

Email*

Telefon

Wiadomość

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.