Wynajem średnioterminowy Kraków

Wynajem średnioterminowy Kraków

Wynajem średnioterminowy auta jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują samochodu na okres przynajmniej jednego miesiąca, jednak nie chcą podpisywać umowy długoterminowej. Prowadzimy wypożyczalnię samochodów na terenie Krakowa oraz najbliższych okolic tego miasta. Naszą ofertę wynajmu średnioterminowego kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw.

Decydując się na podpisanie umowy z naszą firmą, masz pewność, że otrzymujesz samochód w pełni sprawny technicznie z kompletnym pakietem ubezpieczeń oraz bogatym wyposażeniem. Istnieje możliwość wypożyczenia dowolnego pojazdu z naszej oferty także bezpośrednio na lotnisku. Prowadzimy najem aut przez całą dobę, również w święta.

Wynajem średnioterminowy samochodów – dla kogo?

Wynajem samochodów w perspektywie średnioterminowej jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które przyjeżdżają do Krakowa na kilka tygodni w sprawach biznesowych. Podpisując z nami kontakt średnioterminowy, możesz swobodnie i bezpiecznie przemieszczać się po mieście i okolicznych miejscowościach, nie będąc uzależnionym od komunikacji miejskiej.

Co więcej, jest to także idealna oferta skierowana dla właścicieli firm, którzy w krótkim czasie chcą powiększyć flotę swoich samochodów, jednak nie wiedzą, czy rzeczywiście taka liczba aut przyda im się w dłuższej perspektywie. Dzięki temu rozwiązaniu nie muszą oni kupować pojazdów na własność ani korzystać z usług przedsiębiorstw oferujących umowy leasingowe.

Ponadto, wynajem średnioterminowy pojazdu jest także świetną ofertą dla osób prywatnych, które planują kilkutygodniowe, dłuższe wakacje z przyjaciółmi lub rodziną.

Wynajem średnioterminowy – oferta AUTOLUX

Dysponujemy dużą flotą pojazdów w kilku klasach: A, B, C, C+, D. Oznacza to, że z powodzeniem możesz wynająć u nas samochód między innymi typowo miejski, rodzinny, typu VAN oraz z segmentu Premium. Wszystkie nasze pojazdy zostały bogato wyposażone, wypożyczamy auta zarówno ze skrzynią manualną, jak i automatyczną. W ofercie znajdziesz, takie marki jak: Toyota, Citroen, Ford, Hyundai, Volvo, Nissan, Mazda, jak również Audi czy Mercedes.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku

Oferujemy kompleksowe usługi :