Samochód zastępczy z OC sprawcy

Samochód zastępczy z OC sprawcy

W razie wypadku, kolizji, uszkodzenia samochodu czy jakiejkolwiek innej przyczyny, która czasowo pozbawiła Państwa możliwości korzystania z własnego samochodu – w Gdańsku, Warszawie, Krakowie czy w dowolnym miejscu w kraju, zapraszamy do Autolux po samochód zastępczy z OC sprawcy. Od chwili zdarzenia do momentu naprawy auta bądź, w przypadku szkody całkowitej, wypłaty odszkodowania przez firmę ubezpieczeniową, mają Państwo prawo skorzystać z samochodu zastępczego z tytułu ubezpieczenia.

Samochód zastępczy udostępniamy osobie poszkodowanej, która z powodu uszkodzenia własnego pojazdu nie może z niego korzystać w dotychczasowy sposób. Osoba poszkodowana może wynająć w naszej firmie samochód zastępczy bez względu na to, czy uszkodzony pojazd był wykorzystywany w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, czy też służył jedynie do celów prywatnych. Całość kosztów wynajmu auta jest regulowana bezpośrednio z polisy OC sprawcy.

Samochód zastępczy z OC sprawcy – Gdańsk

Uzyskanie pojazdu zastępczego jest proste – wystarczy skontaktować się z nami podając niezbędne dane, a my podstawimy samochód zastępczy w dogodne dla Państwa miejsce i zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z odzyskaniem środków z OC sprawcy wypadku. Wypożyczalnia samochodów Autolux ma swoją siedzibę w Gdańsku, uzyskanie pojazdu na terenie Trójmiasta i okolic odbywa się więc natychmiastowo. Nasi kierowcy dostarczą auto zastępcze tej samej klasy w ustalone miejsce bez pobierania jakichkolwiek dodatkowych opłat.
Do dyspozycji Klientów oddajemy szeroką gamę nowych, bogato i komfortowo wyposażonych samochodów, które zapewniają pełen komfort zarówno w jeździe miejskiej, jak i na dalekich trasach. Posiadają one pełen pakiet ubezpieczeń – OC, AC, NNW z 24-godzinnym Assistance, a także wszelkie przeglądy. Wybierając nasze usługi mają więc Państwo gwarancję bezpieczeństwa w podróży.

Samochód zastępczy z OC sprawcy – Warszawa

W firmie Autolux samochód zastępczy z OC sprawcy uzyskają Państwo nie tylko w Trójmieście, ale i we wszystkich dużych miastach Polski. Polem naszego działania jest między innymi Warszawa. Od lat pracujemy nad tym, aby jak najpełniej spełniać oczekiwania i wymagania naszych Klientów, dlatego udostępniamy Państwu naszą infolinię 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku. Dzięki posiadanej przez nas rozbudowanej flocie samochodów dzwoniąc do nas mają Państwo pewność uzyskania samochodu zastępczego – wygodnie, sprawnie i na czas.

Kiedy można wynająć samochód z OC sprawcy? 

Samochód z OC sprawcy będzie nam przysługiwać, jeśli nasze auto zostanie uszkodzone w wyniku kolizji lub wypadku komunikacyjnego z winy innego uczestnika ruchu drogowego. Wynajem auta z OC sprawcy jest możliwy zarówno w przypadku całkowitego zniszczenia pojazdu, jak i szkody częściowej.

O wypożyczenie auta z ubezpieczenia sprawcy ubiegać się mogą także poszkodowani kierowcy, którzy: 

  • dysponują drugim samochodem, jednak auto jest użytkowane przez innego członka rodziny, 
  • dysponują drugim samochodem, lecz pojazd przeznaczony do innych celów. 

Jaki samochód można wynająć z OC sprawcy? 

Należy mieć na uwadze fakt, że wynajmując samochód z OC sprawcy, nie mamy całkowitej dowolności w kwestii wyboru modelu auta. Pojazd zastępczy musi znajdować się w takim samym lub niższym przedziale klasowym niż pojazd uszkodzony. 

Na jaki czas można wynająć samochód z OC sprawcy? 

Z samochodu z OC sprawcy korzystać możemy do czasu, w którym nasz pojazd nie zostanie naprawiony. Jeśli nasz samochód został uszkodzony, ale możemy poruszać się nim, auto zastępcze przysługiwać nam będzie dopiero po oddaniu auta do mechanika. 

Jeśli do czynienia mamy ze szkodą całkowitą, auto zastępcze przysługiwać nam będzie do czasu zakupu nowego pojazdu.  

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wypożyczenia samochodu z OC sprawcy zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji.

Imię*

Nazwisko*

Email*

Telefon

Wiadomość