Wynajem długoterminowy

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

To nowoczesna alternatywa dla zakupu samochodu skierowana głównie do firm traktujących samochody jako narzędzie pracy, podlegające okresowej wymianie. Polega na użytkowaniu samochodu dowolnej marki i klasie w długim okresie czasu (zazwyczaj od 18 miesiecy do nawet 5 lat).

Usługa wynajmu długoterminowego nie wymaga angażowania własnych środków finansowych na zakup pojazdów, co ma korzystny wpływ na zachowanie płynności finansowej firmy.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

NAJEM DŁUGOTERMINOWY AUTA W AUTOLUX

Wynajem długoterminowy pojazdów zyskuje obecnie coraz większą popularność. Jest to korzystny sposób sfinansowania samochodu, dzięki któremu możesz użytkować nowoczesne auto z klasy średniej lub premium od kilku miesięcy do kilku lat. Dysponujemy bogato wyposażonymi pojazdami z manualną oraz automatyczną skrzynią biegów popularnych marek, między innymi różnymi modelami: Toyoty, Mercedesa, Volvo, BMW, Mazdy. W ramach wynajmu długoterminowego nasi klienci mogą wybrać dowolny samochód z naszej oferty, który ma pełen pakiet ubezpieczeń: OC, AC, NNW, Assistance

Co więcej, aby móc wynająć pojazd na okres długoterminowy, wystarczy, że wybierzesz odpowiedni model, określisz satysfakcjonujący Cię okres najmu i podpiszesz z nami umowę. Po dopełnieniu tych formalności możesz podróżować swoim wymarzonym autem. W Autolux proponujemy wynajem wyłącznie bezpiecznych samochodów, które mają regularnie wykonywane badania techniczne oraz przeglądy.

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY AUT – DLA KOGO?

Wypożyczenie samochodu na okres długoterminowy jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie mogą sobie pozwolić na zakup własnego samochodu z salonu lub też zwyczajnie nie chcą wydawać jednorazowo tak dużej sumy pieniędzy. Korzystając z naszej oferty, możesz podróżować nowoczesnym i bezpiecznym autem bez konieczności brania zobowiązującego kredytu. W przypadku najmu długoterminowego płacisz co miesiąc za użytkowanie pojazdu, nie musisz również martwić się, między innymi serwisowaniem samochodu oraz wymianą ogumienia.

Oferujemy wynajem długoterminowy aut zarówno osobom indywidualnym, które potrzebują samochodu do użytku prywatnego, jak i właścicielom firm. Po skończonej umowie bez problemu możesz ją przedłużyć lub też wymienić pojazd na inny i podpisać nowy kontrakt.

WYNAJEM SAMOCHODÓW “OD RĘKI”

Oferujemy wynajem długoterminowy pojazdów „od ręki”, niezależnie od dnia tygodnia. Wypożyczamy auta przez całą dobę, również w święta.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami, w celu wynajmu pojazdu. Zatrudniamy fachowych doradców, którzy z chęcią pomogą Ci w wyborze odpowiedniego samochodu.