Wypożyczalnia samochodów – Warszawa Okęcie (Chopina)

Wypożyczalnia samochodów Warszawa – lotnisko Chopina

Jeżeli planują Państwo wizytę w Warszawie, z pewnością przyda się samochód – żaden inny środek transportu nie daje takiego komfortu przemieszczania się na terenie dużego miasta. Wypożyczalna samochodów Autolux posiada już filię w Warszawie – możemy Państwu zaoferować wygodny samochód, dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań, który podstawimy w dowolne miejsce – na lotnisko Chopina, pod wybrany hotel czy w inne, dowolne miejsce na mapie stolicy Polski. Wybierając usługi Autolux mogą Państwo mieć pewność najwyższego poziomu usług. W branży działamy już od wielu lat – znamy potrzeby i oczekiwania Klientów, do których potrafimy się dostosować. Stworzyliśmy atrakcyjną ofertę wynajmu samochodów na dogodnych, elastycznych warunkach.

Lotnisko Chopina to największy port lotniczy nie tylko w Warszawie, ale i w całym kraju. Każdego roku obsługuje ponad jedenaście milionów pasażerów – Polaków i obcokrajowców. W takim miejscu niezbędna jest profesjonalna, nowoczesna wypożyczalnia samochodów – choć lotnisko oddalone jest zaledwie 8 kilometrów od centrum stolicy, to jednak większość podróżnych przylatujących do Polski szuka wygodnego, pewnego środka transportu zaraz po wylądowaniu. Samochód umożliwia wygodne i szybkie poruszanie się po całym mieście, daje największą elastyczność i pozwala najbardziej optymalnie zaplanować pobyt w Warszawie

Oferta wypożyczalni samochodów w Warszawie – lotnisko Chopina (Okęcie)

Wypożyczalnia samochodów Autolux, której polem działalności jest aktualnie również lotnisko Chopina w Warszawie, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Prowadzimy wynajem nowych, komfortowych i bezpiecznych aut osobowych o różnych klasach wyposażenia – zarówno kompaktowych pojazdów, zapewniających sprawne przemieszczanie się po ulicach miasta, jak i luksusowe auta świetnie sprawdzające się w dłuższych trasach. Potrafimy dopasować naszą ofertę do preferencji i możliwości każdego klienta – oferowane samochody nie tylko sprostają każdym oczekiwaniom, ale też są na każdą kieszeń. Wszystkie pojazdy gwarantują maksimum bezpieczeństwa – posiadają wszystkie niezbędne przeglądy oraz pełen pakiet ubezpieczeń – OC, AC, NNW z całodobowym Assistance.

Jak wynająć samochód? Lotnisko Chopina (Okęcie)

Jeśli planują Państwo przyjazd do Warszawy, nasza wypożyczalnie samochodów podstawi samochód w dowolne, najdogodniejsze miejsce – na lotnisko Chopina, dworzec czy pod hotel. Również w dowolnym, wybranym miejscu je odbierzemy. Aby zamówić auto, wystarczy skorzystać z systemu rezerwacji dostępnego na naszej stronie internetowej. Mogą Państwo wybrać model samochodu, datę i miejsce odbioru samochodu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości służymy fachową poradą – przez całą dobę, w każdy dzień w roku. Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczalni samochodów Autolux i dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów. Więcej informacji na temat wypożyczalni na terenie Warszawy możecie Państwo znaleźć pod tym linkiem.

Imię*

Nazwisko*

Email*

Telefon

Wiadomość