Samochód zastępczy z OC sprawcy - Gdańsk, Warszawa - AUTOLUX

Samochód zastępczy z OC sprawcy

stluczka

Samochód zastępczy z OC sprawcy

W razie wypadku, kolizji, uszkodzenia samochodu czy jakiejkolwiek innej przyczyny, która czasowo pozbawiła Państwa możliwości korzystania z własnego samochodu – w Gdańsku, Warszawie, Krakowie czy w dowolnym miejscu w kraju, zapraszamy do Autolux po samochód zastępczy z OC sprawcy. Od chwili zdarzenia do momentu naprawy auta bądź, w przypadku szkody całkowitej, wypłaty odszkodowania przez firmę ubezpieczeniową, mają Państwo prawo skorzystać z samochodu zastępczego z tytułu ubezpieczenia.

Samochód zastępczy udostępniamy osobie poszkodowanej, która z powodu uszkodzenia własnego pojazdu nie może z niego korzystać w dotychczasowy sposób. Osoba poszkodowana może wynająć w naszej firmie samochód zastępczy bez względu na to, czy uszkodzony pojazd był wykorzystywany w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, czy też służył jedynie do celów prywatnych. Całość kosztów wynajmu auta jest regulowana bezpośrednio z polisy OC sprawcy.

Samochód zastępczy z OC sprawcy – Gdańsk

Uzyskanie pojazdu zastępczego jest proste – wystarczy skontaktować się z nami podając niezbędne dane, a my podstawimy samochód zastępczy w dogodne dla Państwa miejsce i zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z odzyskaniem środków z OC sprawcy wypadku. Wypożyczalnia samochodów Autolux ma swoją siedzibę w Gdańsku, uzyskanie pojazdu na terenie Trójmiasta i okolic odbywa się więc natychmiastowo. Nasi kierowcy dostarczą auto zastępcze tej samej klasy w ustalone miejsce bez pobierania jakichkolwiek dodatkowych opłat.
Do dyspozycji Klientów oddajemy szeroką gamę nowych, bogato i komfortowo wyposażonych samochodów, które zapewniają pełen komfort zarówno w jeździe miejskiej, jak i na dalekich trasach. Posiadają one pełen pakiet ubezpieczeń – OC, AC, NNW z 24-godzinnym Assistance, a także wszelkie przeglądy. Wybierając nasze usługi mają więc Państwo gwarancję bezpieczeństwa w podróży.

kluczyk3

Samochód zastępczy z OC sprawcy – Warszawa

W firmie Autolux samochód zastępczy z OC sprawcy uzyskają Państwo nie tylko w Trójmieście, ale i we wszystkich dużych miastach Polski. Polem naszego działania jest między innymi Warszawa. Od lat pracujemy nad tym, aby jak najpełniej spełniać oczekiwania i wymagania naszych Klientów, dlatego udostępniamy Państwu naszą infolinię 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku. Dzięki posiadanej przez nas rozbudowanej flocie samochodów dzwoniąc do nas mają Państwo pewność uzyskania samochodu zastępczego – wygodnie, sprawnie i na czas.

Imię*

Nazwisko*

Email*

Telefon

Wiadomość