Samochód zastępczy z OC sprawcy – wynajem bezgotówkowy

stluczka

MIAŁEŚ WYPADEK? KOLIZJĘ? KTOŚ USZKODZIŁ TWOJE AUTO? ZOSTAŁEŚ POZBAWIONY SAMOCHODU?

Dobrze trafiłeś! Masz prawo do wynajęcia pojazdu zastępczego na koszt ubezpieczyciela z OC sprawcy od chwili zdarzenia do momentu naprawy Twojego auta lub wypłaty odszkodowania (w przypadku szkody całkowitej) przez firmę ubezpieczeniową.

Auto zastępcze udostępniamy osobie poszkodowanej, która z powodu uszkodzenia własnego pojazdu nie może korzystać z niego korzystać w dotychczasowy sposób.
Całość wynajmu regulowana będzie bezpośrednio z polisy OC sprawcy.
Poszkodowany może wynająć w naszej firmie zastępczy środek transportu bez względu na to czy uszkodzony samochód wykorzystywany był do prowadzenia działalności gospodarczej czy też służył do cełów prywatnych.

JAK UZYSKAĆ AUTO ZASTĘPCZE?

Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z odzyskaniem środków z OC sprawcy wypadku. Do dyspozycji Klientów oddajemy szeroką gamę nowych i bogato wyposażonych samochodów, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort zarówno w jeździe miejskiej jak i na dalekich trasach. Wszystkie samochody są ubezpieczone w pełnym pakiecie OC, AC, NNW z 24 godzinnym Assistance.

Oddziały firmy mieszczą się w niemal wszystkich większych miastach w całej Polsce. Nasi Kierowcy dostarczą auto zastępcze tej samej klasy w ustalone z Klientem miejsce nie pobierając dodatkowych opłat.

kluczyk nr 2